FABRYKA ZDROWIA to miejsce i przede wszystkim ludzie. Łączy nas wspólna pasja, cel i droga którą podążamy. Przetwórnia konopi włóknistych powstała w 2016 roku. Jest jedną z gałęzi naszej głównej działalności usługowej wspierającej zdrowy styl życia, ochronę środowiska i rolnictwo. Każda z naszych gałęzi wpisuje się w holistyczne podejście do życia i zdrowia.

Prowadzimy m.in. wielopokoleniowe gospodarstwo rolne o profilu sprzyjającym zachowaniu równowagi w przyrodzie. Specjalizujemy się w uprawie roślin różnych gatunków. Zależy nam aby nasze uprawy były pożyteczne dla Ziemi, atmosfery i organizmu człowieka. Konopie zapowiadają się obiecująco. Te zielone dary Natury po latach docenione wracają do łask, dają nadzieję na lepszą przyszłość dla nas, przyszłych pokoleń i całej planety Ziemi.

Nasza podstawowa zasada to współpraca z przyrodą, ochrona środowiska i dbanie o zdrowie. Jesteśmy wdzięczni za dary Natury, korzystamy z potencjału konopi i wysiewamy dobrej jakości ziarna odmiany oleistej. W odpowiednim czasie starannie zbieramy wyselekcjonowane rośliny, przeznaczamy na HERBATKĘ KONOPNĄ i wyśmienity SYROPEK, które posiadają m.in. właściwości antyoksydacyjne, nawadniające i odprężające. W kolejnym etapie w naszej rodzinnej przetwórni z ziaren na zimno tłoczymy esencjonalny OLEJ KONOPNY, który dzięki swym właściwością odżywczym znajduje się w czołówce najzdrowszych olei roślinnych na świecie, następnie powstaje MOC NATURY polecana szczególnie sportowcom i osobom potrzebującym wzmocnienia, MĄKA KONOPNA, która świetnie sprawdza się w kuchni wegańskiej i przy alergiach pokarmowych, OTRĘBY KONOPNE, które dzięki wysokiej zawartości błonnika dają poczucie sytości, są zbawienne dla jelit i pożytecznej mikroflory.

Wyróżnia nas prawdziwa jakość powstająca w harmonii z Naturą

Dzięki wysokim standardom i dobrym praktykom tworzymy oryginalną markę polskich produktów konopnych. Wkładamy serce w to co robimy a proces przetwórczy to czyste rzemiosło. Tworzymy na bazie wiedzy, doświadczeń i umiejętności zbieranych przez lata. Profesjonalnie podchodzimy do tego co robimy, posiadamy niezbędne kwalifikacje, spełniamy wymogi sanepidu, prowadzimy badania i prace naukowe, wspieramy zdrowy styl życia i społeczne inicjatywy.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

* Podstawowym aktem prawnym regulującym warunki legalnej uprawy konopi jest ustawa z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii.